Безплатни ПРЕССЪОБЩЕНИЯ И НОВИНИ ОТ АГЕНЦИИТЕ И КОМПАНИИТЕ

Новини от агенциите

Борец от Караманци стана републикански шампион в Сливен

PR Sales

Адил Мехмедали от Караманци стана републикански шампион по борба в категория до 86 кг на държавното лично първенство по свободна борба в Сливен. В момента той учи в спортното училище „Стефан Караджа” в областния град и се състезава за тукашния клуб „Ангел войвода”, но първите си стъпки и успехи в този спорт Адил прави в Клуба по борба „Буря” Караманци и ние си го смятаме за наше момче, сподели първият му треньор по борба Джейхан Тефик. Двама борци от Димитровград спечелиха златните медали на Държавното лично първенство по свободна борба в Сливен. Георги Иванов от клуб „Димитровград“ стана шампион в категория 97 кг. Той спечели приза за Най-техничен състезател на първенството. Неговият съотборник Въчо Делчев стана първи при 125-килограмовите.