Безплатни ПРЕССЪОБЩЕНИЯ И НОВИНИ ОТ АГЕНЦИИТЕ И КОМПАНИИТЕ

Новини от агенциите

Голово шоу на „Аида” Караманци срещу Любимец за 5:3

PR Sales

Децата от Футболен клуб „Аида” Караманци добиха самочувствие и донесоха радост на своите привърженици след победата с 5:3 над състава на ФК „Любимец 2000”. Това е първа победа на младите футболисти от Караманци в Областна група – Хасково. На полувремето резултатът бе 5:1 за „Аида” Караманци, но след почивката малко се отпуснахме и дадохме възможност на гостите да отбележат два гола, сподели треньорът Стефан Делчев. По-радостното бе това, че на стадиона получихме много мощна подкрепа от ентусиазираната публика в Караманци. С четири гола за своя отбор се отличи Джанер Туркер, а Джан Нуртин отбеляза един гол, каза още Стефан Делчев. След този мач „Аида” Караманци вече е на 5-то място в групата, изпреварвайки ФК „Любимец 2000” и ФК „Свиленград 1921”. В следващия кръг на 19-ти октомври малките футболисти от Караманци ще гостуват на новака в групата ФК „Хеброс 1921” в Харманли.